Zūru bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Sapņu un teiku dzejnieks” – rakstniekam Kārlim Skalbem 135. (līdz 7. novembrim)
  • Ventspils muzeja informatīva izstāde “Vēsturiskās pašapziņas vēsture Ventspils novadā” (no 5. novembra)
  • Literatūras izstāde “Šeit sajāja Mārtiņbērni, rudentiņu slavēdami” (no 7. līdz 14. novembrim)
  • Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienai veltīta literatūras izstāde “Latvija – šeit mūsu mājas!” (no 14. līdz 21. novembrim)
  • Literatūras izstāde “Savdabis ar leģendām un nostāstiem” – rakstniekam Anatolam Imermanim 100 (no 21. Līdz 28. novembrim)
  • Literatūras izstāde “Advente – gaidīšanas un pārdomu laiks” (no 28. novembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 27. kopa
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 36. kopa

Pasākumi

• 14. novembrī notiek Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīta pēcpusdiena bērniem “Latvija ir manas mājas“.
  • 17. novembrī notiek tikšanās ar Zūru ciema barikāžu dalībniekiem “Barikāžu saules gaisma, atspīd ugunskura liesmās…“.
  • 28. novembrī notiek dāmu klubiņa “Dīvas” pēcpusdiena “Eņģeļi dvēselei“.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja