Zūru bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde „Ticu zemei un cilvēkiem” – rakstniecei Dainai Avotiņai 90 (līdz 8. novembrim)
  • Literatūras izstāde „Mans dzimtais apvidus ir visskaistākais latviešu zemē” – rakstniekam Mārtiņam Kalndruvam 100 (līdz 18. novembrim)
  • Lāčplēša dienai veltīta literatūras izstāde „Pie Daugavas saule lēca” (no 9. līdz 16. novembrim)
  • Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīta literatūras izstāde „Tev mūžam dzīvot, Latvija, tu tēvzeme, mums Dieva dotā!” (no 16. līdz 26. novembrim)
  • Literatūras izstāde „Lībiešu kultūras darbiniekam Jānim Princim – 220” (no 25. novembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 49. kopa

Pasākumi

• 11. novembrī plkst.17.00 – svecīšu iedegšana pie Zūru bibliotēkas brīvības cīnītāju piemiņai.
  • 15. novembrī – radošā darbnīca „Ikviens var būt mākslinieks”- zīmējam Latvijai.
  • 25. novembrī – Dāmu klubiņa „Dīva” nodarbība „Ieteikumi, kā rūpēties par ādu”.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja