Zūru bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Viss dzīves piepildījums – tautas dziesmas” – Latvju Dainu tēvam Krišjānim Baronam 185” (līdz 9. novembrim)
  • Literatūras izstāde “Vistuvāk patiesībai ir pacietība” – aktieri Vilim Daudziņam 50 (līdz 12. novembrim)
  • Lāčplēša dienai veltīta literatūras izstāde “Liec zobenu zem galvas, lai tava tauta dus, tā nomodā un sapņos zin savus kareivjus” (līdz 17. novembrim)
  • Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīta dzejas izstāde “Ar Latviju sirdī” (no 17. novembra)
  • Literatūras izstāde “Sekmīgas darbības noslēpums ir sākt darīt” – amerikāņu rakstniekam Markam Tvenam 185 (no 30. novembra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 65. kopa

Pasākumi

• 18. novembrī – svecīšu aizdegšana Latvijas proklamēšanas 102. gadadienai “Lai dod mums Dievs, ka mūžam varam, mēs laikmetiem un laikiem garām traukt…”.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja