Zūru bibliotēkas ziņas oktobrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Ja māksliniekam nav ambīciju, viņš nekad neuzzinās savu talantu robežu” – rakstniekam, dzejniekam Fricim Rokpelnim 110 (līdz 10. oktobrim
  • Literatūras izstāde “Grāmatas “Mātes piens” autorei rakstniecei Norai Ikstenai 50” (no 11. līdz 18. oktobrim)
  • Literatūras izstāde “Cilvēks, kuram bija viss, bet dzīve sabruka kā kāršu namiņš” – angļu rakstniekam Oskaram Vaildam 165 (no 11. līdz 21. oktobrim)
  • Daiņa Rozentāla fotogrāfiju izstāde “Zūras rudens noskaņās” (no 22. oktobra)

Pasākumi

• 11. oktobrī plkst. 15.00 – jautājumu spēle uzziņai un izklaidei viesiem – Tārgales pamatskolas 5.-8. klašu audzēkņiem.
  • 15. oktobrī plkst. 9.30 – Bērnu žūrijas grāmatu priekšā lasīšanas pusstunda bērnudārza “Zīļuks” audzēkņiem 5+.
  • 31. oktobrī plkst. 9.00 – ekskursija čaklākajiem lasītājiem uz Pūres šokolādes muzeju, Tukuma Salmu muzeju, Talsu bērnu un atpūtas centru un Talsu bērnu bibliotēku.
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja