Zūru bibliotēkas ziņas oktobrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Dzejnieks ir rupors, caur kuru runā gan labais, gan ļaunais” – dzejniekam Jānim Rokpelnim 75 (līdz 10. oktobrim)
  • Skolotāju dienai (4.oktobris) veltīta literatūras izstāde “Skolotājs ir ne tikai profesija” (līdz 10. oktobrim)
  • Literatūras izstāde “Mūzika paliek un paliks ilgi, tā nav viendienīte” – mūziķim Uldim Stabulniekam 75 (līdz 16. oktobrim)
  • Literatūras izstāde “Emīls Dārziņš – savas tautas mūziķis” – komponistam Emīlam Dārziņam 145 (no 19. oktobra)
  • Literatūras izstāde “Viss dzīves piepildījums – tautas dziesmas” – Latvju Dainu tēvam Krišjānim Baronam 185”. (no 30. oktobra)
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 65. kopa

Pasākumi

• 7. oktobrī – tematiska pēcpusdiena “Dzīvnieku tiesības uz dzīvību, brīvību un laimi”
  • 15. oktobrī – e-nodarbība “E-pakalpojumi. Veido uzkrājumu krājrīkā”
Mārīte Ķīvite
Zūru bibliotēkas vadītāja